Чи складно провести самому тімбілдінг?

Ні. Якщо знаєш, що проводити, якщо не треба морочитися з підготовкою спеціального спорядження для ігор. Якщо є таймінг заходу, а сама програма була багато разів проведена та відомі всі її підводні камені.

Погодьтеся, що набагато легше ставати, коли докладно розписана програма, а краще дві, починаючи від концепції, і закінчуючи іграми та конкурсами.

Тому ми вирішили поділитися з Вами своїм досвідом та двома сценаріями програм – «У пошуках скарбів» та «П'ятий елемент».

Дивно, але ці програми ми проводили і для шкільних заходів, і як корпоративні свята великих компаній. Проводили багато, проводили успішно, діти та дорослі залишалися у захваті, а ми насолоджувалися почуттям величезного задоволення від класно зробленої роботи.

І якщо для дітей основне завдання зробити свято яскравим і таким, що запам'ятовується, то для дорослих, крім самого проведення корпоративу, доводиться вирішувати ще питання:

  • Як вибрати місце для проведення програми
  • Правильний спосіб використання змагання на святковому заході
  • Якою має бути Ваша коректна поведінка при роботі з групою
  • Що робити з надмірно веселою або навпаки сумною групою "]...

Тому до книги «Як самому провести тімбілдинг через 2 години», ми включили два сценарії корпоративних програм з іграми та конкурсами – «У пошуках скарбів» та «П'ятий елемент». Додали мінімально необхідну інформацію про основи тимбілдингу та роботи з групою.

А щоб будь-якої миті мати під рукою сценарій гри, ми їх верстали у вигляді брошур кишенькового розміру.

??? ?????? ???????? ?????????? ????? 2 ????